Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks.
Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks.
95 Kč
Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks. Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks.
Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks.
Dlouho trvající 4 micro baterie (1,5 AAA). Lze použít do vibrátoru i ostatních vibračních hraček. 4 ks.
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Délka | 23 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.5 cm |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | Silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Vaginální |