Další informace
| Hmotnost | 0,295 kg |
|---|---|
| Délka | 19 cm |
| Průměr max. | 3.2 cm |
| Průměr min. | 2.9 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 295 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Silikon |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Zdravotní pomůcka |
| Distribuce | CZ |
599 Kč
| Hmotnost | 0,295 kg |
|---|---|
| Délka | 19 cm |
| Průměr max. | 3.2 cm |
| Průměr min. | 2.9 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 295 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Silikon |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Zdravotní pomůcka |
| Distribuce | CZ |