Objevte Gii™ – revoluční masážní pomůcku pro vnitřní i vnější stimulaci, která vám přinese zcela nový rozměr potěšení.
Gii™ je navržen s dokonalým zakřivením, aby přesně zasáhl vaše citlivá místa, a jeho hluboké, dunivé vibrace vás pokaždé uchvátí. S 9 jedinečnými vibračními režimy a 8 úrovněmi intenzity máte plnou kontrolu nad svým zážitkem. Navíc díky rychlému přístupu k režimu blaženosti (Bliss Mode) můžete snadno přejít do stavu absolutní rozkoše.
Dopřejte si potěšení, které si zasloužíte – s Gii™ vás čeká výjimečný zážitek při každém použití!
9 vibračních módů & 8 intenzit | |
Plně vodotěsný a tichý provoz |
Zažijte s Gii™ vnitřní a vnější stimulaci, jakou jste ještě nikdy necítili. Gii™ je zakřivený pro maximální potěšení a vydává hluboké a dunivé vibrace, které pokaždé zasáhnou. Díky 9 různým vibračním režimům, z nichž každý má 8 nastavení síly a rychlý přístup k režimu blaženosti, je Gii™ vibrátor jako žádný jiný.
9 vibračních módů & 8 intenzit | |
Plně vodotěsný a tichý provoz |
| Hmotnost | 78 kg |
|---|---|
| Délka | 18 cm |
| Průměr max. | 2.85 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 78 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Kvalitní silikon | Ultra měkký silikon & ABS |
| Vodotěsný | IPX7 vodotěsný |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, G-bod |
| Distribuce | CZ |















