Castalia králičí vibrátor je vyroben z měkkého silikonu a ABS s lesklou kovovou základnou. Hladká hřídel má zakřivený tvar a na horní straně stimulační výstupky jako měkký kartáč, skvělé pro stimulaci G-bodu. Vibrátor klitorisu má také tyto měkké, kartáčovité stimulační hroty. Zvláštností Castalia je dvojí hustota, to znamená, že jádro je tvrdé a vnější strana je měkčí. 2 výkonné motory jsou umístěny v horní části hřídele a ve výběžku na klitoris. Nabízí 3 úrovně rovnoměrných vibrací a 9 různých rytmů.
…
BOOM The Queen rabbit
1 299 Kč
Castalia králičí vibrátor je vyroben z měkkého silikonu a ABS s lesklou kovovou základnou. Hladká hřídel má zakřivený tvar a na horní straně stimulační výstupky jako měkký kartáč, skvělé pro stimulaci G-bodu. Vibrátor klitorisu má…
Další informace
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Délka | 21 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.6 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 200 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |



















