V soukromí nebo na veřejnosti – nechte potěšení rozběhnout naplno!
Chcete okořenit svůj milostný život? Seznamte se se sadou DISCREET VIBE, která obsahuje kalhotky a dálkově ovládaný vibrátor – diskrétní, a přitom pěkně zlobivý, který promění vaše fantazie ve skutečnost.
Tento
S Pleasures Panty Vibe Sweetheart Black
1 299 Kč
Bad Kitty Červený postroj na připínací penis S - L
995 KčDorcel do kalhotek s nahříváním ️ Discreet Vibe
1 141 Kč
V soukromí nebo na veřejnosti – nechte potěšení rozběhnout naplno! Chcete okořenit svůj milostný život? Seznamte se se sadou DISCREET VIBE, která obsahuje kalhotky a dálkově ovládaný vibrátor – diskrétní, a přitom pěkně zlobivý, který…
Další informace
| Hmotnost | 0,23 kg |
|---|---|
| Délka | 9.37 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.35 cm |
| Průměr min. | 2.23 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 230 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | XXL |




















