Dream Toys The Girl Next Door Layla
Kapesní masturbátor Layla od Dream Toys se super měkkou a realistickou texturou uvnitř pro vzrušující pocity. Layla je dívka od vedle, která vás vzruší! Layla je vyrobena z dlouhotrvajícího TPE, který je skutečně příjemný na dotek, a má těsný řitní otvor, který je roztažitelný. Spodní část misky z ABS lze otevřít nebo zavřít, aby se vytvořilo sání. Pohárek se snadným uchopením má hygienický uzávěr. Bezpečné pro tělo, bez ftalátů a latexu.
Proč si vybrat The Girl Next…
Dream Toys The Girl Next Door Layla
171 Kč
Dream Toys The Girl Next Door Layla Kapesní masturbátor Layla od Dream Toys se super měkkou a realistickou texturou uvnitř pro vzrušující pocity. Layla je dívka od vedle, která vás vzruší! Layla je vyrobena z…
Další informace
| Hmotnost | 0,191 kg |
|---|---|
| Délka | 16 cm |
| Průměr max. | 4.4 cm |
| Průměr min. | 0.5 cm |
| Váha | 191 g |
| Barva | Tělová |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Distribuce | CZ |

















