Anální kolík s liščím ocáskem ve velikosti S – s umělou hnědou kožešinkou.
Parametry
Rozměry: délka 7 cm, šířka 2,7 cm, ocas 35 cm
Hmotnost: x
Materiál: kov a umělá kožešina
Výrobce: Perfeclover
Klady a zápory
+ nový zážitek pro fajnšmekry
Jak ho používat a udržovat?
Nezapomeňte na hygienu a dostatečnou lubrikaci.
Kovovou část po použití umyjte pod teplou vodou a vydezinfikujte dezinfekčním přípravkem. Samotný ocásek se již nečistí.
Hnědý anální kolík s liščím ocáskem ve velikosti S – s umělou…
Easytoys Fox Tail Plug
347 Kč
Anální kolík s liščím ocáskem ve velikosti S – s umělou hnědou kožešinkou. Parametry Rozměry: délka 7 cm, šířka 2,7 cm, ocas 35 cm Hmotnost: x Materiál: kov a umělá kožešina Výrobce: Perfeclover Klady…
Další informace
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Délka | 7 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 2.5 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 150 g |
| Materiál | Kov |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |













