ElectraStim Komodo – silikonový strap-on dildo s elektro stimulací
Objevte Komodo, první silikonový strap-on dildo značky ElectraStim, navržené pro intenzivní elektro stimulaci. Vyrobeno z hladkého lékařského silikonu s promyšleným tvarováním a zvýrazněnými vodivými plochami pro přesné a cílené působení. Vhodné pro vaginální i anální použití.
Lze využít jako klasické dildo, strap-on nebo pomůcku pro riding / grinding. V kombinaci s elektro stimulací poskytuje zcela jedinečný druh prožitku, který nelze dosáhnout běžnými pomůckami.
Výhody produktu
prémiový lékařský silikon, hladký a tělu bezpečný
kompatibilní se strap-on harnesy s O-kroužkem o průměru 3,8 cm
možnost použití bez držení díky přísavce (součást balení)
vodivé plochy pro cílenou elektro stimulaci
rozšířená základna pro stabilitu a skryté vedení kabelu
vhodné pro ženy i muže
100 % bez obsahu ftalátů
Elektrostimulátor a harnes nejsou součástí balení.
Technické parametry
| Hmotnost | 0,209 kg |
|---|---|
| Délka | 16.2 cm |
| Průměr | 3.6 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 209 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Červená |
| Materiál | Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální |
| Speciální funkce | Elektro stimulace |
| Distribuce | CZ |









