- Luxusní kovová rozpěrná tyč s pouty.
- Tyč lze nastavit od 76 do 96 cm.
- Uprostřed má kroužek pro ukotvení.
- Luxusní kovová rozpěrná tyč s pouty.
- Tyč lze nastavit od 76 do 96 cm.
- Uprostřed má kroužek pro ukotvení.
1 999 Kč
Luxusní kovová rozpěrná tyč s pouty. Tyč lze nastavit od 76 do 96 cm. Uprostřed má kroužek pro ukotvení. Luxusní kovová rozpěrná tyč s pouty. Tyč lze nastavit od 76 do 96 cm. Uprostřed má…
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Délka | 38.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Váha | 1000 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |
| Distribuce | CZ |