Fleshlight Go Surge Pink Lady umělá vagína má tvar baterky padnoucí přesně do ruky. Go Surge je drobnější než klasické modely Original, je to prostě takzvaná „kapspíča“ ideální na výlety. Pod šroubovacím víčkem naleznete odlitek ženské vaginy s klitorisem a stydkými pysky. Rukojeť pomůcky se díky postranním drážkám drží dobře v ruce. Fleshlight Go Surge Pink Lady umělá vagína má tvar baterky padnoucí přesně do ruky. Go Surge je drobnější než klasické modely Original, je to prostě takzvaná „kapspíča“…
Fleshlight GO Surge
1 495 Kč
Fleshlight Go Surge Pink Lady umělá vagína má tvar baterky padnoucí přesně do ruky. Go Surge je drobnější než klasické modely Original, je to prostě takzvaná „kapspíča“ ideální na výlety. Pod šroubovacím víčkem naleznete odlitek…
Další informace
| Hmotnost | 0,514 kg |
|---|---|
| Délka | 21.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 7.5 cm |
| Průměr max. | 7.5 cm |
| Průměr min. | 5 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 514 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ výrobku | Pánské |
| Distribuce | CZ |















