Lelo F1S V3 XL Blue
F1S™ V3 od značky Lelo je erotická hračka nové generace, která obsahuje pokročilé upgrady, které vás zavedou do nové říše potěšení. Nesnaží se napodobovat jakýkoli známý pocit, jako je felace nebo pronikání; stimuluje falus zvukovými vlnami ze všech stran, aniž by bylo potřeba extra přítlačného pohybu. Díky interaktivnímu režimu AI převádí každý váš pohyb v reálném čase do šifrované zpětné vazby a reaguje na míru šitými vibracemi podél vašeho penisu. Výsledkem je senzační pocit ponoření, obklopený automaticky upravenými tekutými silikonovými žebry, které tento jedinečný pocit ještě umocňují. F1S™ V3 s připojením k aplikaci a osmi nastaveními vibrací poháněnými dvěma motory je k dispozici také v nové extra velké velikosti pro ty, kteří mají větší anatomii.
![]() |
Jak používat: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() | Naneste velké množství lubrikantu na vodní bázi na vnitřní rukáv F1S V3. Čím více tím lépe. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
Jak používat: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() | Naneste velké množství lubrikantu na vodní bázi na vnitřní rukáv F1S V3. Čím více tím lépe. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Hmotnost | 0,32 kg |
|---|---|
| Délka | 15.4 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 6.4 cm |
| Průměr min. | 4.2 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 320 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace, Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |



















