Lelo Gigi 2 je vylepšená verze velmi oblíbeného vibrátoru, který byl vytvořen k stimulaci G bodu. Zploštělá špička, která je ideální k objevování právě této erotogenní zóny dělá z Gigi mistra v oboru. Mezi nová vylepšení Gigi 2 patří, měkčí silikon, který je na dotek sametově příjemný, dále plně vodotěsný design a také o 100 % vyšší výkon každého z osmi vibračních programů a deseti stupňů intenzity vibrací. Celá ovládací jednotka je podsvícena, umožňuje vám tak snadnou manipulaci s vibrátorem po tmě. Je…
Lelo Gigi 2 – růžová
2 499 Kč
Lelo Gigi 2 je vylepšená verze velmi oblíbeného vibrátoru, který byl vytvořen k stimulaci G bodu. Zploštělá špička, která je ideální k objevování právě této erotogenní zóny dělá z Gigi mistra v oboru. Mezi nová…
Další informace
| Hmotnost | 0,43 kg |
|---|---|
| Délka | 16.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Průměr min. | 3.3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 430 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, G-bod |
| Distribuce | CZ |










