A je tu! Další novinka od světové značky Lelo, po Ina Wave přichází luxusní Lelo Mona Wave s technologii WaveMotion. Ina Wave Vám jako první na světe předvede opravdové vnitřní masáže, dokonale napodobuje pohyb prstů a kmitáním se tak postará o Váš G-bod. Vybrat si můžete z 10ti vibračních režimů s nastavitelnou rychlostí (vibrační, pohybové, kombinované). Navíc si svůj oblíbený program můžete uložit a při dalším zapnutí už se jen oddat vlnám rozkoše.
Luxusní vibrátor je vyroben včetně rukojetě z…
Lelo Mona Wave fialová
3 235 Kč
A je tu! Další novinka od světové značky Lelo, po Ina Wave přichází luxusní Lelo Mona Wave s technologii Wave. Motion. Ina Wave Vám jako první na světe předvede opravdové vnitřní masáže, dokonale napodobuje pohyb prstů…
Další informace
| Hmotnost | 0,34 kg |
|---|---|
| Délka | 19.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.8 cm |
| Průměr min. | 2.3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 340 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Vaginální |
| Speciální funkce | Rotace |
| Distribuce | CZ |











