Masturbátor s realistickou vagínou na jedné straně a ústy s pohyblivým jazykem na straně druhé. Je vyrobený z příjemně měkkého a pružného materiálu TPE, který se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. Vnitřek je vybavený stimulujícími výstupky a dvěma kroužky pro co nejtěsnější pocit. Rozměry v nenataženém stavu: celková délka 18 cm, šířka 6,8 cm, výška 7 cm, průměr otvoru 1,5 a 3 cm.
Lola Games Satisfaction Goddess of Love, oboustranný realistický masturbátor
879 Kč
Masturbátor s realistickou vagínou na jedné straně a ústy s pohyblivým jazykem na straně druhé. Je vyrobený z příjemně měkkého a pružného materiálu TPE, který se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. Vnitřek je vybavený stimulujícími výstupky…
Další informace
| Délka | 18 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3 cm |
| Průměr min. | 1.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
| Odvaha uživatele (1–10) | 3 |
| Doporučené lubrikanty | na vodní bázi |
| Vlastnosti | realistické |
| Originální název | Lola Games Satisfaction Goddess of Love |
| Vibrační | ne |
| Typ masturbátoru | orál |













