Hledáte vibrátor, který se postará jak o vnitřní, tak o vnější stimulaci?Seznamte se s Funky Bunny – hravou hračkou, která vás okouzlí jemným vzhledem i stylovým designem. Nabízí intenzivní dvojitou stimulaci, díky níž si přijdou na své jak úplné začátečnice, tak i
Love to Love Funky Bunny Rabbit
1 495 Kč
Hledáte vibrátor, který se postará jak o vnitřní, tak o vnější stimulaci? Seznamte se s Funky Bunny – hravou hračkou, která vás okouzlí jemným vzhledem i stylovým designem. Nabízí intenzivní dvojitou stimulaci, díky níž si přijdou na své jak úplné začátečnice, tak i
Další informace
| Hmotnost | 0,23 kg |
|---|---|
| Délka | 10.3 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.7 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 230 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Barva | Barevná |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | Viva Mauve |





















