Pulse Wave & Tongue Flickering Rabbit Vibrator – když se technologie promění v extázi
Tento vibrátor je navržen pro ženy, které chtějí víc než běžnou stimulaci. Pulse Wave & Tongue Flickering Rabbit kombinuje pulsující tlakové vlny s realistickými pohyby „jazyku“, čímž napodobuje intenzivní orální hru v kombinaci s hlubokou vnitřní stimulací.
Vnitřní část pracuje s přesnou vibrací a pulzací, zatímco vnější stimulátor věrně napodobuje lízací pohyb – synchronizace obou pocitů vytváří příval vzrušení,…
Loveline Pulse Wave & Tongue Flickering Rabbit Blue Grass
837 Kč
Pulse Wave & Tongue Flickering Rabbit Vibrator – když se technologie promění v extázi Tento vibrátor je navržen pro ženy, které chtějí víc než běžnou stimulaci. Pulse Wave & Tongue Flickering Rabbit kombinuje pulsující tlakové…
Další informace
| Hmotnost | 0,199 kg |
|---|---|
| Délka | 23 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4 cm |
| Váha | 199 g |
| Barva | Zelená |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Distribuce | CZ |













