Mister Size thin 53mm 3ks
Pokud jste si doposud vystačili se standardními velikostmi, MISTER SIZE 53 je pravděpodobně vaším společníkem. Společně se vydáte po cestě zlaté střední cesty do velkého víru intenzivních pocitů. Protože od této chvíle se budete při sexu s kondomem cítit ještě lépe a můžete se nechat zcela bezstarostně unášet. Možná jste nikdy pořádně nehledali – ale o to víc jste našli.
Kondomy jsou originální a můžou být doručovány bez krabičky.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 53 mm | 10,5 – 12 cm | 3,34 – 3,82 cm |
Proč si vybrat thin 53mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
![]() |
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 53 mm | 10,5 – 12 cm | 3,34 – 3,82 cm |
Proč si vybrat thin 53mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
<
Další informace
| Hmotnost | 0,175 kg |
|---|---|
| Délka | 18.5 cm |
| Průměr max. | 3.82 cm |
| Průměr min. | 3.34 cm |
| Váha | 175 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Typ výrobku | Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |












