Mister Size thin 57mm 10ks
Někdy prostě standard nestačí – pravděpodobně jste to zažili při sexu. Upřímně řečeno, není divu, že jste ještě nenašli svou osobní velikost. Ale odteď budeš mít vždy s sebou MISTR SIZE 57. Nyní je harmonie správná – a společně pokaždé znovu zažijete, jak lehkonohý může sex ve skutečnosti být.
Kondomy jsou originální a můžou být doručovány bez krabičky.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 57 mm | 12 – 13,5 cm | 3,82 – 4,3 cm |
Proč si vybrat thin 57mm 10ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
![]() | Výh |
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 57 mm | 12 – 13,5 cm | 3,82 – 4,3 cm |
Proč si vybrat thin 57mm 10ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Délka | 18.5 cm |
| Průměr max. | 4.3 cm |
| Průměr min. | 3.82 cm |
| Váha | 55 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Typ výrobku | Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |











