Mister Size thin 60mm 3ks
Výkonný penis má mnoho výhod – pokud víte, jak ho dobře používat. A samozřejmě musí fungovat i antikoncepce, aniž byste pokaždé mysleli na to, že se váš nejlepší kousek dusí v příliš těsném kondomu. S MISTER SIZE 60 do sebe vše perfektně zapadá a vy se konečně můžete plně soustředit na dobré pocity. Užijte si ten okamžik a nechte se unášet do nepředstavitelných výšin.
Kondomy jsou originální a můžou být doručovány bez krabičky.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 60 mm | 13,5 – 14,5 cm | 4,3 – 4,62 cm |
Proč si vybrat thin 60mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
![]() |
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 60 mm | 13,5 – 14,5 cm | 4,3 – 4,62 cm |
Proč si vybrat thin 60mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
<ta
Další informace
| Hmotnost | 0,175 kg |
|---|---|
| Délka | 20 cm |
| Průměr max. | 4.62 cm |
| Průměr min. | 4.3 cm |
| Váha | 175 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Typ výrobku | Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |












