Mister Size Thin 64mm 100ks
S MISTER SIZE 64 jste konečně našli kondom, který vám poskytne všestranně dobrý pocit. Štípání, kroucení a neustálý pocit napětí jsou minulostí – nyní začíná čistý požitek. Při volném rozvinutí před milováním se vaše robustní, vysportované přirození a kondom spojí ve skvělý celek, který navodí nádherné okamžiky smyslné rozkoše. Udělejte si radost!
Průhledné, extrémně tenké kondomy vyrobené z přírodního latexu. Kondomy jsou potaženy lubrikantem a jsou zakončené struky. Vegan. Muž si může vybrat správnou velikost kondomu pro svůj penis pomocí stupnice na přední straně obalu.
Kondomy jsou originální a můžou být doručovány bez krabičky.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 64 mm | 14,5 – 15,5 cm | 4,62 – 4,93 cm |
Proč si vybrat thin 64mm 100ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 64 mm | 14,5 – 15,5 cm | 4,62 – 4,93 cm |
Proč si vybrat thin 64mm 100ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Průměr max. | 4.93 cm |
| Průměr min. | 4.62 cm |
| Váha | 250 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Typ výrobku | Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.18 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |









