Mister Size thin 69mm 3ks
Velký penis vyžaduje při sexu smysl pro zodpovědnost a promyšlenost. Samozřejmě potřebujete také správný kondom, který není tak snadné najít. Naštěstí je MISTER SIZE 69 jako váš osobní oblek šitý na míru: kondom vám padne jako ulitý a umožní vám prožít intenzivní chvíle. Bez nepříjemných vedlejších účinků, ale s čistým pocitem.
Kondomy jsou originální a můžou být doručovány bez krabičky.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 69 mm | více než 15,5 cm | více než 4,93 cm |
Proč si vybrat thin 69mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
![]() |
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu | Pro průměr penisu |
| 69 mm | více než 15,5 cm | více než 4,93 cm |
Proč si vybrat thin 69mm 3ks od Mister Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, mazané
- Extrémně tenké pro intimní pocit
- Snadné navlékání
- Měřící stupnice penisu na obalu
- Vegan
| Hmotnost | 0,175 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Průměr min. | 4.93 cm |
| Váha | 175 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Typ výrobku | Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |












