My Size Mix 60mm 28ks
My.Size je značka kondomů, která se dodává v sedmi různých velikostech. Výhody jsou zřejmé: vyšší bezpečnost a více pocitů při sexu. Kondomy My.Size zajišťují optimální padnutí a pohodlí tím, že zabraňují nepříjemnému pohybu kondomu, poskytují ochranu proti nechtěnému otěhotnění a proti pohlavně přenosným chorobám.
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu |
| 60 mm | 11 – 11,5 cm |
Proč si vybrat Mix 60 mm 28 ks od My Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, lubrikované
- 7 ks klasických kondomů
- 7 ks modrých kondomů
- 7 žebrovaných kondomů
- 7 ks kondomů s vůní jahod
- Snadné navlékání
- Vegan
Přehled velikostí | ||||||||||||||||||||
| Velikost kondomu | Pro obvod penisu |
| 60 mm | 11 – 11,5 cm |
Proč si vybrat Mix 60 mm 28 ks od My Size:
- Kondomy na míru
- Průhledné, lubrikované
- 7 ks klasických kondomů
- 7 ks modrých kondomů
- 7 žebrovaných kondomů
- 7 ks kondomů s vůní jahod
- Snadné navlékání
- Vegan
Přehled velikostí | |||||||||||||||
| Hmotnost | 0,208 kg |
|---|---|
| Délka | 17.8 cm |
| Váha | 208 g |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Latex |
| Erotogenní zóna | Zdravotní pomůcka |
| Typ výrobku | Stimulační, S příchutí, Klasický, Pánské, Veganské |
| Distribuce | CZ |







