Objevte dokonalý mix realismu a elegance s tímto úžasným dildem. S realistickým designem, který napodobuje přirozený vzhled a pocit, nabízí autentickou texturu a obrysy pro naprosté potěšení.
Jeho perleťový povrch je tím, co ho činí jedinečným—tento lesklý vzhled dodává vašim intimním okamžikům šmrnc a sofistikovanost.
MATERIÁL
Vyrobeno z tělu bezpečného TPE materiálu, který je měkký, pružný a vysoce odolný pro maximální komfort.
SPECIFIKACE
Realistický design: Umožňuje prožít věrný zážitek.Perleťový…
SilexD Real Skin Model 1 (7") Flesh
999 Kč
Strap-on-me harness Lingerie Diva Popruh na strap-on modrý
956 KčPerleťové dildo Mabe Pearl
489 Kč
Objevte dokonalý mix realismu a elegance s tímto úžasným dildem. S realistickým designem, který napodobuje přirozený vzhled a pocit, nabízí autentickou texturu a obrysy pro naprosté potěšení. Jeho perleťový povrch je tím, co ho činí…
Další informace
| Hmotnost | 0,245 kg |
|---|---|
| Délka | 20.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.2 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 245 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Erotogenní zóna | Vaginální |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | White |






















