RealRock – realistický vibrátor s přísavkou a nastavitelými vibracemi
Zažijte nezapomenutelné chvíle rozkoše s vibrátorem RealRock. Pevný a zároveň jemný na dotek, se žilkami na stopce a tvarovaným žaludem, poskytuje autentický pocit a intenzivní vnitřní stimulaci.
Silná přísavka umožňuje bezpečné hands-free použití na hladkých površích a vibrátor lze využít i s postrojem pro partnerské hry. S 10 režimy vibrací si každý najde ideální intenzitu pro explozivní orgasmy.
Vibrátor je dobíjecí, vodotěsný a…
RealRock Rotating Curved Cock 20,5 cm
1 199 Kč
Real. Rock – realistický vibrátor s přísavkou a nastavitelými vibracemi Zažijte nezapomenutelné chvíle rozkoše s vibrátorem Real. Rock. Pevný a zároveň jemný na dotek, se žilkami na stopce a tvarovaným žaludem, poskytuje autentický pocit a intenzivní vnitřní…
Další informace
| Hmotnost | 0,394 kg |
|---|---|
| Délka | 20.5 cm |
| Průměr | 4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 394 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | PVC |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální |
| Speciální funkce | Rotace |
| Distribuce | CZ |













