V kalhotkách
Díky praktickému magnetu lze Little Secret pohodlně zapnout do kalhotek a diskrétně stimulovat klitoris silnými vibracemi. Silikonovou hračku lze ovládat pomocí aplikace i pomocí přiloženého dálkového ovladače.
| Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer – k dispozici pro iOS a Android | |
| Výkonný motor přenáší intenzivní vibrace celou hračkou | |
| Vyrobeno z vysoce kvalitního extra měkkého silikonu, který přenáší silné vibrace s nevídanou intenzitou |
| Záruka 15 let |
| Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer – k dispozici pro iOS a Android | |
| Výkonný motor přenáší intenzivní vibrace celou hračkou | |
| Vyrobeno z vysoce kvalitního extra měkkého silikonu, který přenáší silné vibrace s nevídanou intenzitou |
| Hmotnost | 53,5 kg |
|---|---|
| Délka | 85.7 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Váha | 53.5 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
















