Trénink svalů pánevního dna nebyl nikdy snadnější a zábavnější! Silikonové Venušiny kuličky jsou vhodné pro ženy po porodu, trpící inkontinencí, ale i pro ty, které chtějí sex prožívat intenzivněji. Mají 12 přednastavených vibračních programů, které snadno ovládáte pomocí tlačítka, dálkového ovladače, ale ještě více možností se vám otevře po propojení hračky s mobilní aplikací. Váha kuliček je 78,3 gramů.
Rimba Electro Adhesive Pads 4 ks
299 Kč
Good Vibes Only Lisa Thrusting Rabbit Vibrator with G-Spot Stimulator
1 599 KčSatisfyer Love Birds 2, chytré vibrační Venušiny kuličky s dálkovým ovládáním 22,2 x 3,3 cm
1 589 Kč
Trénink svalů pánevního dna nebyl nikdy snadnější a zábavnější! Silikonové Venušiny kuličky jsou vhodné pro ženy po porodu, trpící inkontinencí, ale i pro ty, které chtějí sex prožívat intenzivněji. Mají 12 přednastavených vibračních programů, které…
Další informace
| Hmotnost | 86 kg |
|---|---|
| Délka | 22.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 86 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Aplikace do telefonu | Ano |
| Kvalitní silikon | Ano |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Barva | červená |
| Materiál | silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | nabíjecí (USB) |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Zdravotní pomůcka, G-bod |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Mobilní aplikace, Vibrace do rytmu hudby, Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| Odvaha uživatele (1–10) | 4 |
| Doporučené lubrikanty | na vodní bázi |
| Vlastnosti | s dálkovým ovládáním |
| Rozměr – délka celková (cm) | 22.2 |
| Rozměr – průměr maximálně (cm) | 3.3 |
| Originální název | Satisfyer Love Birds 2 |
| Vibrační | ano |
| Typ vibrátoru | smart |













