Satisfyer Love Birds Vary Connect App
Díky 3 různým hmotnostem se model Love Birds Vary ideálně hodí k postupnému zvyšování zátěže při tréninku pánevního dna. Příjemné a šetrné Venušiny kuličky ze silikonu lze intuitivně ovládat přes aplikaci nebo pomocí přiloženého dálkového ovládání.
Satisfyer Love Birds Vary vás během tréninku pánevního dna rozmazlí silnými vibracemi a dodávají se se 2 přídavnými závažími. Ideální pro příjemný dlouhodobý trénink!
Satisfyer Love Birds Vary zapůsobí svými hladkými…
Pixey Aquawand Black Edition
1 995 Kč
MyFemini Menstruační kalhotky brazilky, střední menstruace (černé)
399 KčSatisfyer Love Birds Vary Connect App
899 Kč
Satisfyer Love Birds Vary Connect App Díky 3 různým hmotnostem se model Love Birds Vary ideálně hodí k postupnému zvyšování zátěže při tréninku pánevního dna. Příjemné a šetrné Venušiny kuličky ze silikonu lze intuitivně ovládat…
Další informace
| Hmotnost | 0,212 kg |
|---|---|
| Délka | 22.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 212 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Aplikace do telefonu | Ano |
| Kvalitní silikon | Ano |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Barva | Červená |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | G-bod, Vaginální, Zdravotní pomůcka |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání, Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |
















