Vibrační erekční kroužek na penis a varlata, který bude hýčkat vás i vaší partnerku. Hračka se ovládá pomocí tlačítka na těle vibrátoru. Tichá hračka s 12 režimy vibrací a USB nabíjením. Univerzální velikost.
Satisfyer Majestic Duo, silikonový erekční kroužek na penis a varlata
695 Kč
Vibrační erekční kroužek na penis a varlata, který bude hýčkat vás i vaší partnerku. Hračka se ovládá pomocí tlačítka na těle vibrátoru. Tichá hračka s 12 režimy vibrací a USB nabíjením. Univerzální velikost.
Další informace
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Délka | 11 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 200 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
| Odvaha uživatele (1–10) | 5 |
| Doporučené lubrikanty | na vodní bázi |
| Vlastnosti | voděodolné |
| Originální název | Satisfyer Majestic Duo |
| Vibrační | ano |
| Vnitřní průměr (mm) | univerzální velikost |
| Štítky | tip pro páry |











