Vstupte do budoucnosti s BLAQ, kde vibrátory získávají nový rozměr díky inovativnímu digitálnímu displeji!BLAQ ví, že každý je jedinečný – proto nabízí širokou škálu nastavení, se kterými si snadno vytvoříte ideální stimulaci. Upravte si rychlost, objevujte různé vibrační vzory a najděte svůj dokonalý rytmus.
Vysoce kvalitní materiály z prémiového silikonu jsou zpracované s maximální péčí. Wand vibrátor má flexibilní hlavu, která snadno dosáhne na všechna místa. Jeho měkký design je vodotěsný a nabízí 4…
Sexy Elephant AkuWand Next Gen
1 768 Kč
Vstupte do budoucnosti s BLAQ, kde vibrátory získávají nový rozměr díky inovativnímu digitálnímu displeji! BLAQ ví, že každý je jedinečný – proto nabízí širokou škálu nastavení, se kterými si snadno vytvoříte ideální stimulaci. Upravte si rychlost,…
Další informace
| Hmotnost | 0,36 kg |
|---|---|
| Délka | 23.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 360 g |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Tělo |
| Distribuce | CZ |















