Značkové Venušiny koule s motivem srdce jsou krásným a praktickým společníkem na celý den. Kuličky Venus Feelztoys jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, který je antialergenní a nezpůsobuje žádné alergické reakce.
Venušiny koule vytvářejí vibrační efekt. Hluboké svaly uvnitř pochvy reagují na vibrace podvědomě. Výsledkem je posílení hlubokých svalů v pánevním dně. Venušiny koule tak lze použít jako první místo proti inkontinenci. Silné svaly ocení i váš přítel. Branded Venus balls with a heart motif…
Sexy Elephant Feel Silicone II Venušiny kuličky
499 Kč
Značkové Venušiny koule s motivem srdce jsou krásným a praktickým společníkem na celý den. Kuličky Venus Feelztoys jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, který je antialergenní a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Venušiny koule vytvářejí vibrační…
Další informace
| Hmotnost | 80 kg |
|---|---|
| Délka | 10 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.6 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 80 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Zdravotní pomůcka |
| Distribuce | CZ |









