DILDO PLUG P&G – hybridní potěšení bez hranic
Objevte novou generaci slasti s kolekcí hybridních dildo plugů, které byly navrženy pro maximální rozkoš a variabilitu. Jejich tvar dokonale kopíruje křivky těla a otevírá prostor pro hravé objevování – ať už při sólo hrátkách nebo s partnerem.
Model DILDO PLUG P&G vás nadchne svým sebevědomým designem a výraznou špičkou, která přesně zacílí na P nebo G bod. Díky zahnutému tvaru a větší velikosti je ideální volbou pro zkušenější milovníky intenzivních…
Průhledné šaty po kolena s dlouhým rukávem Cottelli PARTY
398 Kč
Strap-on-me harness Lingerie Diva Popruh na strap-on čokoládový
1 299 KčStrap-on-me Curvy M vlnitý přísavkový dildo
1 199 Kč
DILDO PLUG P&G – hybridní potěšení bez hranic Objevte novou generaci slasti s kolekcí hybridních dildo plugů, které byly navrženy pro maximální rozkoš a variabilitu. Jejich tvar dokonale kopíruje křivky těla a otevírá prostor pro…
Další informace
| Hmotnost | 0,24 kg |
|---|---|
| Délka | 15.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.2 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 240 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Barevná |
| Materiál | Silikon |
| Erotogenní zóna | Anální, G-bod, Pro páry, Prostata, Vaginální |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | Sugar Pink |














