Značka Svakom přináší další bombu a tou je Vibrátor Echo! Echo je dokonalá věc pro zpestření Vašeho soukromého sladkého života. Elegantní zakřivená věc, ideálně padnoucí do dlaně, Vám představí 5 režimů pro stimulaci klitorisu. Použít vibrátor ve sprše či vaně? Žádný problém! Tento produkt je voděodolný! Vibrátor Echo je nabíjen prostřednictvím USB kabelu, který najdete v balení Materiál: lékařský silikon Nabíjení: 1 hodina Použití: 1 hodina Rozměry: 88 x 39 x 30 mm Váha: 38 g Luxusní a vášnivý vibrátor…
Svakom – Echo Old
1 990 Kč
Značka Svakom přináší další bombu a tou je Vibrátor Echo! Echo je dokonalá věc pro zpestření Vašeho soukromého sladkého života. Elegantní zakřivená věc, ideálně padnoucí do dlaně, Vám představí 5 režimů pro stimulaci klitorisu. Použít…
Další informace
| Hmotnost | 38 kg |
|---|---|
| Délka | 8.8 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.9 cm |
| Průměr min. | 3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 38 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Zdravotní pomůcka |
| Distribuce | CZ |












