Výkonný masturbátor, který přináší kombinaci zahřívání, pulzace a vibrací pro intenzivní a realistický prožitek.
COCOON je navržený tak, aby tě doslova obklopil a vtáhl do plynulého, pulzujícího rytmu. Zahřívání až na 42 °C navozuje přirozený pocit tělesné teploty, zatímco pulzace v rozsahu 30–110 pulzů za minutu vytváří hlubokou a dynamickou stimulaci.
Zařízení nabízí 5 úrovní pulzace a samostatně ovladatelné vibrace, které můžeš kombinovat podle nálady. Nechybí ani edging mód pro práci s vyvrcholením a…
Svakom Kaotik Labs Cocoon
3 399 Kč
Výkonný masturbátor, který přináší kombinaci zahřívání, pulzace a vibrací pro intenzivní a realistický prožitek. COCOON je navržený tak, aby tě doslova obklopil a vtáhl do plynulého, pulzujícího rytmu. Zahřívání až na 42 °C navozuje přirozený…
Další informace
| Hmotnost | 1,051 kg |
|---|---|
| Délka | 14.7 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr min. | 2 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 1051 g |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Vyhřívaný | 42° |
| Barva | Černá |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace, Vyhřívaný |
| Distribuce | CZ |


























