Automatický masturbátor, který přináší maximální výkon, přizpůsobení a technologický zážitek bez kompromisů.
JETPACK posouvá přirážecí stimulaci na novou úroveň díky zdvihu až 9 cm a plynulému pohybu, který se přizpůsobí tvému tempu. Nastavitelná délka zdvihu ti umožní najít ideální rozsah podle tvých preferencí i velikosti.
Na výběr máš 5 režimů a 7 rychlostních úrovní v rozmezí 600–1400 RPM, takže si můžeš přesně doladit intenzitu od pomalého rytmu až po výrazně dynamickou stimulaci. Uzavřený systém…
Svakom Kaotik Labs JetPack
3 999 Kč
Automatický masturbátor, který přináší maximální výkon, přizpůsobení a technologický zážitek bez kompromisů. JETPACK posouvá přirážecí stimulaci na novou úroveň díky zdvihu až 9 cm a plynulému pohybu, který se přizpůsobí tvému tempu. Nastavitelná délka zdvihu…
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Délka | 11.6 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 1300 g |
| Vodotěsnost | ne |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Barva | Černá |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |












