Automatický masturbátor pro maximální výkon a hlubokou, intenzivní stimulaci bez kompromisů.
SHOCKWAVE přináší extrémně silné přirážení s rozsahem až 18 cm a frekvencí 160–300 pohybů za minutu. Plynulý, silový chod vytváří konstantní a dynamický rytmus, který si můžeš plně přizpůsobit podle sebe.
K dispozici máš 5 režimů a 7 úrovní intenzity, díky kterým si nastavíš ideální kombinaci rychlosti a síly. Edging mód ti umožní pracovat s vyvrcholením a udržet kontrolu nad celým prožitkem.
Součástí jsou dvě…
Svakom Kaotik Labs Shockwave
3 399 Kč
Automatický masturbátor pro maximální výkon a hlubokou, intenzivní stimulaci bez kompromisů. SHOCKWAVE přináší extrémně silné přirážení s rozsahem až 18 cm a frekvencí 160–300 pohybů za minutu. Plynulý, silový chod vytváří konstantní a dynamický rytmus,…
Další informace
| Hmotnost | 1,305 kg |
|---|---|
| Délka | 17.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.4 cm |
| Průměr min. | 4.2 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 1305 g |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Barva | Černá |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |





























