Výkonný masturbátor, který kombinuje technologii, variabilitu a intenzivní prožitek v jednom zařízení.
SHOTTY využívá dva motory pro kombinaci rotace, přirážení a vibrací, čímž vytváří plynulý a dynamický rytmus. Díky možnosti nastavení si můžeš zvolit přesně takovou intenzitu, jaká ti vyhovuje – od pomalejší stimulace až po výrazně intenzivní režimy.
Rotace a přirážení nabízí 5 režimů s nastavitelnou intenzitou, zatímco vibrační základna poskytuje 10 režimů pro stimulaci perinea. Speciální edging mód…
Svakom Kaotik Labs Shotty
2 299 Kč
Výkonný masturbátor, který kombinuje technologii, variabilitu a intenzivní prožitek v jednom zařízení. SHOTTY využívá dva motory pro kombinaci rotace, přirážení a vibrací, čímž vytváří plynulý a dynamický rytmus. Díky možnosti nastavení si můžeš zvolit přesně…
Další informace
| Hmotnost | 0,83 kg |
|---|---|
| Délka | 21.9 cm |
| Průměr min. | 2 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 830 g |
| Vodotěsnost | ne |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Barva | Černá |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Mobilní aplikace, Rotace |
| Distribuce | CZ |


































