Vick Neo 2 – chytrý anální vibrátor s funkcí zahřívání a dálkovým ovládáním
Diskrétní. Silný. Neuvěřitelně přizpůsobivý.
Užijte si výjimečné potěšení s Vick Neo 2 – luxusním análním vibrátorem od značky SVAKOM, který kombinuje technologii, funkčnost a design do jedné dokonale ergonomické hračky. Je určený pro současnou stimulaci prostaty a hráze, ať už si ho užíváte o samotě, nebo s partnerem.
Tělo vibrátoru je vyrobeno z ultra hebkého Liquid Silikonu, který se příjemně přizpůsobí tělu. Díky otočnému…
Obsessive Jedinečný set 860 SET black
879 Kč
California Exotic Novelties Inspire Silicone Dilator Kit
899 KčSvakom Vick Neo 2,vyhřívaný stimulátor prostaty a hráze na dálkové ovládání nebo aplikaci
1 209 Kč
Vick Neo 2 – chytrý anální vibrátor s funkcí zahřívání a dálkovým ovládáním Diskrétní. Silný. Neuvěřitelně přizpůsobivý. Užijte si výjimečné potěšení s Vick Neo 2 – luxusním análním vibrátorem od značky SVAKOM, který kombinuje technologii,…
Další informace
| Hmotnost | 93 kg |
|---|---|
| Délka | 10.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 93 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Anální, G-bod, Klitoriální, Pro páry, Prostata, Zdravotní pomůcka |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
















