Luxusní silikonový vibrátor pro vaše potěšení. Vibrátor Happy Vám opravdu přinese maximální radost a uspokojení. Happy je hladký vibrátor s jemně výrazným žaludem a předkožkou pro intenzivnější dráždění. Vibrátor disponuje silnými, ale zároveň velmi tichými vibracemi, které lze regulovat v sedmi různých rytmech a urovních. Tělo vibrátoru je zakryto do 100% lekařského silikonu, který je hypoalergení a neškodí tak pokožce.
Délka: 22 cm, průměr: 2,5-3,8 cm.
Baterie nejsou součástí dodání. Doporučujeme…
Vibrátor Smile Happy Růžová
394 Kč
Luxusní silikonový vibrátor pro vaše potěšení. Vibrátor Happy Vám opravdu přinese maximální radost a uspokojení. Happy je hladký vibrátor s jemně výrazným žaludem a předkožkou pro intenzivnější dráždění. Vibrátor disponuje silnými, ale zároveň velmi tichými…
Další informace
| Délka | 22 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.8 cm |
| Průměr min. | 2.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | 2 baterie AA |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Distribuce | CZ |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Klitoriální, Pro páry, G-bod, Penis, Prostata |











