Černý anální kolík. Délka 13 cm, průměr 2 – 7,5 cm.
Gelový anální kolík s úzkou špičkou a širokým tělem.
599 Kč
Černý anální kolík. Délka 13 cm, průměr 2 – 7,5 cm. Návod k použití. Gelový anální kolík s úzkou špičkou a širokým tělem. Návod k použití.
Černý anální kolík. Délka 13 cm, průměr 2 – 7,5 cm.
Gelový anální kolík s úzkou špičkou a širokým tělem.
| Délka | 13 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 7.5 cm |
| Průměr max. | 7.5 cm |
| Průměr min. | 2 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Gel |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |