Penis podle tvaru skutečného přirození, opatřen přísavkou pro umístění na rovnou plochu nebo pro držení v ruce. Materiálem je měkký a poddajný probarvený kaučuk ve třech barevných variantách (European, Latin, African lover).
Délka 23 cm, průměr 4 – 4,5 cm.
Návod k použití. Latin Lover je poslední člen oblíbené rodiny světových milovníků. Od svých předchůdců (African a European lover) se liší pouze jinak tńovanou barvou. Dildo je vyrobeno z příjmného a velmi flexibilního materiálu. Jemné žilkování a…
You2Toys Latin Lover
499 Kč
Penis podle tvaru skutečného přirození, opatřen přísavkou pro umístění na rovnou plochu nebo pro držení v ruce. Materiálem je měkký a poddajný probarvený kaučuk ve třech barevných variantách (European, Latin, African lover). Délka 23 cm,…
Další informace
| Délka | 23 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.5 cm |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | Silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Vaginální |
| Distribuce | CZ |












