Luxusní masturbátor vyrobený z realistického materiálu připomínajícího opravdovou vagínu. Masturbátor lze vyjmout z obalu a snadno očistit. Součástí je vibační vajíčko dlouhé 5,5 cm o průměru 2,5 cm, které lze vložit do masturbátoru a tím zvýšit pocit uspokojení. Balení obsahuje vzorek lubrikačního gelu.
Velikost 27 cm, průměr 6,5-8 cm.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie (3x AA).
Návod k použití. Pussy to go je luxusní masturbátor ukrytý v černém diskrétním pouzdře. Je vyroben z…
You2Toys Pussy To Go
1 299 Kč
Luxusní masturbátor vyrobený z realistického materiálu připomínajícího opravdovou vagínu. Masturbátor lze vyjmout z obalu a snadno očistit. Součástí je vibační vajíčko dlouhé 5,5 cm o průměru 2,5 cm, které lze vložit do masturbátoru a tím…
Další informace
| Délka | 27 cm |
|---|---|
| Průměr max. | 8 cm |
| Průměr min. | 6.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | Gel |
| Typ baterie | 4 baterie AA |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Distribuce | CZ |











