Realistický vibrátor s jemným žilkováním a plynulou regulací vibrací.
Velikost 19, průměr 3,5-4 cm.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie (2x AAA).
Návod k použití. Flexibilní, realistický vibrátor je vyrobení z přijemného materiálu, který umožňuje snadnou penetraci. Vibrátor disponuje plynulou reagulací vibrací.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie (2x AAA)
Návod k použití.
You2Toys Smoothy
499 Kč
Realistický vibrátor s jemným žilkováním a plynulou regulací vibrací. Velikost 19, průměr 3,5-4 cm. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie (2x AAA). Návod k použití. Flexibilní, realistický vibrátor je vyrobení z přijemného materiálu,…
Další informace
| Délka | 19 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4 cm |
| Průměr min. | 3.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Tělová |
| Materiál | Nature skin |
| Typ baterie | 2 baterie AAA |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | Vaginální |
| Distribuce | CZ |








