Zalo Sesh Compact Sex Machine Black
Šukací stroj Sesh od Zalo je vybaven dvěma vyměnitelnými vibračními masážními tyčemi s jedinečnou technologií PowerThrust, silnou a nezaseknutelnou frekvencí expanze a kontrakce 6krát za sekundu a funkce tahu prodlužuje vibrátor až o 3 cm.
![]() | ||
Co dostanete? | ||
![]() | ![]() | ![]() |
Přísavka a dálkové ovládání | Tělo a 2 nástavce | Úložný box |
![]() | ||
Co dostanete? | ||
![]() | ![]() | ![]() |
Přísavka a dálkové ovládání | Tělo a 2 nástavce | Úložný box |
| Hmotnost | 0,44 kg |
|---|---|
| Délka | 19.7 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 6.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 440 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Pro páry, BDSM |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |














