Objevte znovu spanilá dobrodružství Anastasie a Christiana Greye s oficiální sbírkou pro potěšení Padesát odstínů šedi. Na základě erotického literárního fenoménu, který párům po celém světě představil smyslnost BDSM, prodalo se po celém světě přes 150 milionů kopií a dala vzniknout třem velmi úspěšným filmům, tyto pečlivě vybrané hračky a bondážní doplňky zaznamenaly celosvětový úspěch od doby, kdy se poprvé dostaly na pulty obchodů v roce 2012.
A nyní nejoblíbenější produkty z této řady inspirovaly čtyři…
Noir Handmade Dlouhé extravagantní šaty s úplným rozparkem
1 495 Kč
Ouch! Realistic 8″ Strap-On
573 KčFifty Shades of Grey – Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)
1 559 Kč
Objevte znovu spanilá dobrodružství Anastasie a Christiana Greye s oficiální sbírkou pro potěšení Padesát odstínů šedi. Na základě erotického literárního fenoménu, který párům po celém světě představil smyslnost BDSM, prodalo se po celém světě přes…
Další informace
| Hmotnost | 0,257 kg |
|---|---|
| Délka | 16.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 7.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 257 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Baterie AAA |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |














