Fleshlight – GO Stamina Trainings Unit STU
Velmi oblíbená značková vagína s výstupky pro lepší dráždění. Vyrobena je z patentem chráněného speciálního materiálu Real Feel Super Skin. Udržuje tělesné teplo a od opravdové vagíny k nerozeznání. Hloubka 17,5 cm.
Údržba je velmi snadná, stačí jednoduše vyndat vložku s plastového pouzdra opláchnout teplou vodou a usušit ji ručníkem.
Příslušenství obsahuje: plastový zlatý obal s víkem, superskin vložka, návod pro použití a údržbu, jednorázový vodní lubrikační gel…
Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit
1 295 Kč
Fleshlight – GO Stamina Trainings Unit STU Velmi oblíbená značková vagína s výstupky pro lepší dráždění. Vyrobena je z patentem chráněného speciálního materiálu Real Feel Super Skin. Udržuje tělesné teplo a od opravdové vagíny k…
Další informace
| Hmotnost | 0,67 kg |
|---|---|
| Délka | 17.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Průměr min. | 1 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 670 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Tělová |
| Materiál | Real Feel Super Skin |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |



















