Zcela nový produkt řady Fleshlight Ice – hebká vagína s exkluzivní vnitřní texturou Crystal. Jemná poddajná vložka s výraznou stimulující texturou je vyrobena z patentovaného vysoce kvalitního materiálu simulujícího pocit skutečné kůže – Real Feel Super Skin. Vložka je uložena průhledném plastovém pouzdře, diskrétním a lehkém. Je dodáván v dárkovém balení.
Délka vložky je 22, 5 cm, je plná stimulačních komor a výstupku, které dráždí penis po celém obvodu při jeho pronikání.
Po použití masturbátoru…
Masturbátor Fleshlight Ice Lady Crystal
1 595 Kč
Zcela nový produkt řady Fleshlight Ice – hebká vagína s exkluzivní vnitřní texturou Crystal. Jemná poddajná vložka s výraznou stimulující texturou je vyrobena z patentovaného vysoce kvalitního materiálu simulujícího pocit skutečné kůže – Real Feel…
Další informace
| Hmotnost | 0,69 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 6 cm |
| Průměr min. | 1.9 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 690 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Real Feel Super Skin |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |












