Luxusní, vibrátor s hladkým tělem a jemně zvětšenou špičkou pro ještě příjemnější pocit. Chrirugický silikon je hypoalergení a jeho hebký povrch umožňuje snadnou penetraci. Vibrátor disponuje speciálním dráždidlem klitorisu ve tvaru králíčka. 7 úrovní rotací a 3 úrovně vibrací lze nastavovat samostatně. Vibrátor je vodotěsný.
Barva: růžová
Celková délka 27 cm, penetrace 19 cm, průměr 2,5-4 cm.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 2x AA.
Návod k použití. Luxusní, vibrátor s hladkým…
Vibe Therapy Serenity
984 Kč
Luxusní, vibrátor s hladkým tělem a jemně zvětšenou špičkou pro ještě příjemnější pocit. Chrirugický silikon je hypoalergení a jeho hebký povrch umožňuje snadnou penetraci. Vibrátor disponuje speciálním dráždidlem klitorisu ve tvaru králíčka. 7 úrovní rotací…
Další informace
| Délka | 26 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4 cm |
| Průměr min. | 2.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | 2 baterie AA |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Vaginální |
| Distribuce | CZ |










