Teplo, přihořívá…hoří! Využili jsme moderní technologie na to, abychom Vás přivedli na vrchol. Loveo Ayla je světová novinka, která dokáže pomocí speciálních senzorů reagovat na intenzitu lidského tepla, a podle toho aktivuje intenzitu vibrací. Čím hlouběji uvnitř, tím více rozkoše. Ayla Vám poskytne úplně nový erotický zážitek.
Ayla má pro Vás připravených 7 vibračních módů, které můžete regulovat i manuálně. Moderní a futuristický vzhled dokonale kopíruje tvary ženského těla. Vibrátor je vyrobený z…
Loveo Ayla fialová
1 190 Kč
Teplo, přihořívá…hoří! Využili jsme moderní technologie na to, abychom Vás přivedli na vrchol. Loveo Ayla je světová novinka, která dokáže pomocí speciálních senzorů reagovat na intenzitu lidského tepla, a podle toho aktivuje intenzitu vibrací. Čím…
Další informace
| Hmotnost | 0,105 kg |
|---|---|
| Délka | 19 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 105 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Distribuce | CZ |









