Máte to rády v ložnici ráznější? Potom si Vás Noemi určitě získá. Tato hračka v sobě ukrývá 3 ultra výkonné vibrační motorky. Váš nový futuristický miláček Vás nenechá vydechnout a ukáže Vám, co je to pořádná rozkoš. Netradiční tvar, Vám navíc dodá prostor na rozvíjení fantazie…co všechno s ním zítra v noci vymyslíte? Vibrátor Noemi má 7 standardních módů a obsahuje i moderní senzory tepla, které dokáží automaticky regulovat vibrace, čím hlouběji je Noemi v těle. Velká baterie vydrží až 3 hodiny a potěší…
Loveo Noemi fialová
1 190 Kč
Máte to rády v ložnici ráznější? Potom si Vás Noemi určitě získá. Tato hračka v sobě ukrývá 3 ultra výkonné vibrační motorky. Váš nový futuristický miláček Vás nenechá vydechnout a ukáže Vám, co je to pořádná rozkoš. …
Další informace
| Hmotnost | 0,155 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 155 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, G-bod |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |












