Venušiny kuličky Lelo Luna jsou oblíbené kuličky s variabilním řešením výměny kuliček. Kromě příjemného a vzrušujícího dráždění posilují poševní svaly a zpevňují pánevní dno. Pohybem s kuličkami zvýšíte odpor a vyvoláte nepatrné chvění. Balení Luna obsahuje silikonové tělo kuliček a dva páry vyměnitelných kuliček různých velikosti. Venušiny kuličky Lelo Luna jsou oblíbené kuličky s variabilním řešením výměny kuliček. Dvě růžové kuličky váží 28 gramů a dvě modré 37 gramové kuličky. Můžete tak nakombinovat…
Lelo Luna
1 120 Kč
Venušiny kuličky Lelo Luna jsou oblíbené kuličky s variabilním řešením výměny kuliček. Kromě příjemného a vzrušujícího dráždění posilují poševní svaly a zpevňují pánevní dno. Pohybem s kuličkami zvýšíte odpor a vyvoláte nepatrné chvění. Balení Luna…
Další informace
| Hmotnost | 0,13 kg |
|---|---|
| Délka | 8.9 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.6 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 130 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Zdravotní pomůcka |
| Distribuce | CZ |









